نوامبر 30, 2022

آموزش مقدماتی نرم افزار متلب با رویکرد مهندسی پزشکی

در طی چند دهه ی گذشته، سرعت پیشرفت علم و تکنولوژی به گونه ای بوده است که تسلط بر نرم افزارهای کاربردی در هر رشته امری اساسی و مهم تلقی میشود. هم جهت با مسیر پیشرفت علم، هر روزه طرح ها و تکنولوژی هایی جدیدی در زمینه های مختلف همچون خودرو سازی، دستگاه های پزشکی، تکنولوژی های نظامی، هوا و فضا و غیره پا به عرصه می گذارند که برپایه ی علم نرم افزار طراحی شده اند.
امروزه کمتر دستگاه صنعتی، خانگی و یا دستگاههای مرتبط با رشته ی مهندسی پزشکی را می توان یافت که به نحو بارز و روز افزونی از محصولات دانش و هنر “طراحی و ساخت سیستم های کنترلی ” نباشند. به عبارتی بهتر توسعه ی دانش و صنعت دنیای امروز، تا حد زیادی مبتنی بر به کارگیری انواع سامانه های کنترلی، نظارتی، تشخیصی، سیستم های پردازش نهفته، پردازش سیگنال و پردازش تصویر است که تمامی این محاسبات و پردازشها در محیط های عملیاتی توسط کامپیوتر به صورت خودکار انجام میشوند. استفاده از نرم افزارهای مختلف در حوزه های متنوعمهندسی موجب افزایش سرعت و دقت پروسه می شوند.


در دوره ی مقدماتی آموزش نرم افزار متلب که به صورت آنلاین برگزار میشود تا مباحث مفهومی مورد نیاز برای شروع برنامه نویسی در حوزه های پیشرفته ای مانند کنترل، مخابرات، پردازش سیگنال، تصویر ، استفاده از انواع الگوریتم های ابتکاری و فراابتکاری آموزش داده می شود.

این دوره در طی 8 جلسه برگزار می شود. در جلسه ی اول در خصوص کلیات مبحث مانند ضرورت استفاده از نرم افزار در رشته ی مهندسی پزشکی، انواع پنجره ها در محیط کاربری نرم افزار متلب و قوانین تعریف متغیرهای مختلف صحبت می شود.

جلسه ی دوم مختص عملیات ها و آرایه ها، جلسه ی سوم مرتبط با انواع توابع در متلب و جلسه ی چهارم در خصوص آشنایی با انواع داده ها است. در جلسه ی پنجم آرایه های رشته ای ، سلولی و ساختمانی معرفی میشود. در جلسه ی ششم ترسیم نمودارها با دستورات مختلف آموزش داده می شود و جلسه ی هفتم و هشتم مختص آموزش توابع خاص در نرم افزار متلب است.

هزینه ی آموزش : 534 هزار تومان

برای ثبت نام فرم زیر را پر کنید.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *